11. august 2022

14. augusti jumalateenistus Tallinnas jääb ära

Hea usukaaslane, 14. augustil jääb Tallinna koguduses jumalateenistus läbiviija haigestumise õttu ära! Järgmine jumalateenistus toimub 28. augustil.

Püsigem palves!


20. juuli 2022

Peaapostli teenimine Paide koguduses

24. juulil 2022 kell 11 viib peaapostel Jean-Luc Schneider läbi piduliku jumalateenistuse Paide koguduses. Kutsutud on kõik, kes soovivad osa saada elavast Jumala sõnast!. Kohtume Paides!
Kui sa tõesti ei saa tulla, vaata ja kuula teenistust internetis.


27. aprill 2021

Jumalateenistused peale piirangute lõppu

Pikk isolatsioon on saamas leevendust. Alates 3. maist on taas lubatud jumalateenistused siseruumides. Meie kogudustes toimuvad esimesed jumalateenistused 9. mail. järgida tuleb jätkuvalt kehtivaid piiranguid – hoia 2 meetrist distantsi ja kanna siseruumis maski, sisenedes desifitseeri kindlasti ka käsi.
Olete kõik oodatud.


27. veebruar 2021

Piirangud jumalateenistustele

Hea usukaaslane ja külaline,

eile, 26.02.2021 kehtestas valitsus koroonaviiruse tõrjeks rangemad piirangud mis hakkavad kehtima 03.03.2021.
https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kehtestas-koroonaviiruse-torjeks-rangemad-piirangud

Väljavõtte jumalateenistusi reguleerivast piirangust:

Avalikud koosolekud, üritused, jumalateenistused, meelelahutus
Siseruumides ei ole 3.–28. märtsini lubatud korraldada avalikke jumalateenistusi ja teisi usulisi talitusi ning nii statsionaarsete istekohtadega kui ka statsionaarsete istekohtadeta avalikke koosolekuid ja üritusi, sealhulgas konverentse, teatrietendusi, kontserte ja kinoseansse. Piirangud ei puuduta veebiülekandena korraldatavaid üritusi, kus ei osale teisi inimesi peale esinejate ja ülekande tegemiseks vajaliku personali. Osalejad peavad siiski kinni pidama 2+2 reeglist ja järgima desinfitseerimisnõudeid.
Samuti ei ole 3.–28. märtsini lubatud viibida ja liikuda meelelahutusteenuse osutamise kohtades, näiteks kasiinos, ööklubis, keegli- või piljardisaalis või laste mängutoas, ning muuseumides ja näituseasutustes.
Välitingimustes on meelelahutus, jumalateenistused, üritused ja koosolekud, samuti muuseumide ja näituste külastamine lubatud kuni 10 inimesega rühmas. Seejuures tuleb tagada, et üks rühm ei puutuks kokku teiste rühmadega. Ajavahemikus kella 21–06 ei tohi üritusi korraldada.


Teenistused toimuvad sarnaselt möödunud aasta kevadele, mööda erinevaid sidekanaleid (https://uke.ee/ulekanne, telefon). Teavet edasiste teenistuste kohta saab UKE kodulehelt https://uke.ee/teenistused, Pe Aednikult ja minult.
Palun mõistvat suhtumist. Teavitage kogudustes õdesi- vendi ja paluge neil seda informatsiooni jagada teiste oma koguduse liikmetega.

Õnnistatud aega
PV Andres Aan

Uusapostlik Kirik Eestis
Login